





4 889 ₴
Показати оптові ціниСтільчик для годування «El Camino» призначений для дітей віком від 6 місяців до 3 років.
Спинка регулюється за кутом нахилу до положення «лежачи», є функція гойдання.
Стільчик регулюється за висотою на 5 положень.
Підніжка також регулюється за висотою та глибиною, що стане в пригоді в міру росту малюка.
Чохол зроблений із якісної екошкіри, для найменших є додатковий знімний матрацик.
Каркас міцний, зроблений із металу та дуже надійний.
Характеристики моделі:
| СТУЛЬЧИК ДЛЯ КОРМЛЕННЯ/КАЧЕЛІ | ||
| Габаритний розмір | ширина/глибина/висота | 64 см/85 см/108 см |
| Складной | розмір у складеному вигляді | 125 см/38 см/64 см |
| Висота | регульована/нерегульована | регульована |
| кількість положень | 5 | |
| Спинка | висота до спинки (max/min) | 108 см/94 см |
| регульований нахил (кол. положень) | да/3 положення | |
| Столик | знімний/незнімний | знімний |
| розмір столика | 60-32 см | |
| знімна панель | + | |
| регульований щодо спинки (кольво положень) | да/3 положення | |
| висота до столика (max/min) | 92 см/72 см | |
| Ремінь безпеки | так/ні | да |
| кількість точок | 5-ти точечный | |
| Чехол | знімний/незнімний | знімний |
| кож.зам | + | |
| Колеса | кількість, шт. | 4 |
| діаметр коліс, см | 5,5 см | |
| поворотні (так/ні) | да | |
| фіксатор (так/ні) | да | |
| Підніжка | регульована/нерегульована | регульована |
| Додатково | кошик для іграшок | + |
| знімний матрацик (розмір) | да/58-25см |
Інші забарвлення та моделі дитячих стільчиків для годування можна подивитися, натиснувши на посилання — https://kruche-vseh.com.ua/g45134406-detskie-stulchiki-stulchiki
НАШИ ПЕРЕВАГИ:
-Гарантія до 1 року!
-Товар можна забрати зі складу
-Швидке надсилання всією Україною (Доставка 1-3 дні)
- Усі товари перевіряються перед відправленням
-Вісь товар страхується під час транспортування
-Оплату товару можна робити під час отримання
Купити дитячий стільчик для годування «El Camino» недорого, Ви можете у нас на сайті "Круже Всех" цілу добу, оформивши замовлення на сайті.
Або зателефонуйте за зазначеними телефонами й наші менеджери дадуть Вам професійну консультацію та допоможуть вибрати потрібний Вам дитячий електромобіль.
Використовуйте тільки якісний, перевірений товар!
Звертайтеся до нас у магазин "Кручі Всіх!". Приємних покупок!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал виготовлення каркаса | метал |
| Рівні регулювання висоти сидіння | 5 |
| Положення нахилу спинки | 3 |
| Комплектація столиком-підносом | Так |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Опори стільчика | коліщата |
| Підніжка | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Тип | Стільчик-трансформер |
| Колір | Рожевий |
| Вид аксесуара | Піднос, Ремені безпеки, Чохол |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Так |
| Знімний столик-піднос | Так |
| Можливість регулювання положення столика | Так |
| Поглиблення для посуду у стільниці | Так |
| Регульована підніжка | Так |
| Механізм гойдання | Так |
| Габаритні розміри стільчика в розкладеному вигляді | |
| Ширина | 640 мм |
| Глибина | 850 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 1080 мм |
| Розміри стільчика в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 640 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 380 мм |
| Висота в складеному вигляді | 1250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | El Camino |