

1 527 ₴
Велосипед 3-х колесный LM-7309 "Best Trike" бирюзовый, металл. рама, переднее d = 26см, заднее d = 20см
Детский 3-х колесный велосипед от производителя Best Trike порадует Вас и Ваших детей своим современным дизайном и высококачественной конструкцией.
Яркая металлическая рама велосипеда перекликается с колесными дисками в цвете, придавая дизайну гармоничный и стильный внешний вид.
Сиденья фиксируется и регулируется двумя болтами и имеет 2 положения - ближе руля и дальше от руля. Разница в 5 см.
Особенности модели:
- металлическая рама
- резиновые накладки на руле;
- мягкая вставка на сиденье;
- колеса виконані з спіненої гуми;
- пластмасові диски;
- на передньому колесі встановлені захисне крило від розбризкування;
- дзвіночок на кермі;
- маленька зафіксована кошик на кермі;
- велика зафіксована кошик на задній нижній частині велосипеда.
Розмір 72 см 48 см 57 см;
Передня кошик - 17 см 10 см 10 см;
Задня кошик - 31 см 11 см 22 см;
Висота сидишуки від підлоги - 30 см;
Задні колеса d = 20 см;
Переднє колесо - d = 26 див.
Рекомендований зростання 75-100 див.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Trike |
| Вага | 4.1 кг |
| Діаметр колеса/диска | 20" |
| Кількість коліс велосипеда | 3 |
| Максимальна вага | 35 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Стать | Унісекс |
| Зріст велосипедиста | до 100 см |
| Стан | Новий |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Колір | Бірюзовий |
| Додаткові характеристики | |
| Багажний кошик | Спереду і ззаду |
| Багажник | Так |
| Дзвінок | Так |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Сидіння зі спинкою | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 57 см |
| Довжина | 72 см |
| Ширина | 48 см |